Publicat 11 Iul 2019 | Reactualizat 08 Aug 2019 | Expiră 11 Aug 2019

Slefuitor Polivalent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Spirit de echipa
-Persoana manuala care sa se implice
-Serioasa si motivata

Descrierea jobului

Slefuitor Polivanlent ( se asigura o formare in cadrul firmei)
Se lucreaza 4 zile pe saptamana
25 de zile de concediu anual
Bonuri de masa
Transport asigurat Metro Pacii- Fabrica/ Fabrica-Metro Pacii

Firma Bc Inox Exista in industria fabricarii mobilierului Horeca in Europa ( Franta, Belgia etc) de 25 de ani, in Romania am ajuns acum 5 ani.
Suntem in plina dezvoltare si cautam un coleg in echipa noastra.

Expirat
Slefuitor Polivalent  -  BC Inox Industrie

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles