Site Support Specialist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană organizată, riguroasă, perseverentă și cu spirit de inițiativă pentru a se alătura echipei noastre la sediul din Iași.

Pentru reușita în această misiune este nevoie de:

- Bune abilități de comunicare orală și scrisă;
- Capacitate de a identifica, analiza și sintetiza informații;
- Cunoștințe de operare PC ( pachet Microsoft Office);
- Seriozitate și simț al responsabilității dezvoltat ;
- Atenție la detalii și capacitate de multitasking;
- Cunoașterea limbii Engleze -Minim B2;
- Experiență profesională de minim 1 an în domeniul administrativ/secretariat – reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

În calitate de Asistent/a administrativ, principalele tale responsabilități vor fi:

- Gestionarea relației cu publicul;
- Gestionarea apelurilor și a corespondenței interne și internaționale;
- Menținerea relației cu partenerii firmei (clienți, furnizori etc);
- Asigurarea necesarului logistic și gestionarea comenzilor către furnizori ;
- Asigurarea suportului administrativ pentru diferite departamente, în funcție de cerere;
- Asigurarea protocolului necesar în timpul delegațiilor sau sedințelor de lucru.

Beneficii :
- Formare la nivel compnaniei;
- Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes;
- Pachet salarial atractiv.

11 ani de experiență, peste 800 de colegi în 11 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria, Ucraina și Tunisia. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE Academy. Mediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.

Care este activitatea principală a VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali:

 Comercial
 Financiar-Contabil
 Resurse Umane
 Logistică și Transport
 Support și Dezvoltare IT

Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.
Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 11 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos