Publicat 16 Ian 2019 | Expiră 16 Feb 2019

Site Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii Superioare in domeniul Tehnic;
Cunostinte de Limba Engleza - nivel mediu/avansat;
Persoana deschisa, dornica sa acumuleze noi cunostinte;
Permis de conducere Categoria B
Posibilitatea dezvoltării profesionale în cadrul unei echipe tinere, dinamice si profesioniste;
Pachet salarial competitiv

Descrierea jobului

Coordonarea activitatii santierului;
Responsabil cu intocmirea si actualizarea graficelor de executie utilizand sisteme profesionale de planificare;
Urmarirea stadiului de avansare al lucrarilor la proiectele alocate; identificarea si monitorizarea schimbarilor sau potentialelor modificari ale proiectului (obiectiv / timp / buget); aplicarea corectiilor necesare in vederea optimizarii proceselor;
Intocmirea de rapoarte si situatii cu privire la avansarea lucrarilor;
Verificarea respectarii tehnologiei de executie si a normelor de calitate;
Structurarea si tinerea in evidenta a documentatiei tehnice (avize, autorizatii, proiecte, dispozitii de santier, . Receptii Lucrari), a contractelor cu antreprenorii, a certificatelor de plata, a corespondentei tehnice);
Mentinerea relatiilor cu antreprenorii, proiectantii, autoritatile locale etc.;
Intocmire si actualizare Lista de neconformitati in perioada de garantie-> notificari pentru remediere de lucrari;
Organizare documentaţiei cartea construcţiei;
Asistenta tehnica Departament Juridic;
Asistenta tehnica Departament Financiar.
Semnalarea neconcordantelor, omisiunilor din proiectul tehnic de executie, factorilor de risc care ar putea duce la depasirea costurilor si termenelor de executie;
Intocmirea si/ sau verificarea documentatiei aferente lucrarilor;
Redactarea si prezentarea de rapoarte de activitate, precum si a rapoartelor financiare legate de lucrarile derulate

COMBITECH INDUSTRIAL “Proiecte la cheie pentru depozite si instalatii petroliere“
Cu o experienta de peste 20 de ani in domenul petrolier, COMBITECH Industrial ofera proiecte complexe la cheie ce includ consultanta, proiectare, livrare, constructii montaj, punere in functiune si managementul proiectelor privind depozitele de carburanti.

Expirat
Site Manager  -  Combitech Industrial SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles