Publicat 17 Sep 2020 | Reactualizat 15 Oct 2020 | Expiră 18 Oct 2020

Site Manager/Project Manager

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate cu diploma de licenta in domeniul instalatiilor sau constructiilor ;
  • Cursul de Management de Proiect constituie un avantaj;
  • Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu;
  • Utilizarea aplicatiei AutoCad;
  • Capacitate de organizare, planificare si supervizare a activităţilor curente;
  • Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
  • Loialitate şi confidenţialitate ;

Descrierea jobului

  • Stabileste scopul proiectului;
  • Stabileste echipa proiectului;
  • Elaboreaza graficul de derulare a proiectului;
  • Stabileste resursele necesare;
  • Pregateste un buget pentru proiect si urmareste respectarea lui;
  • Monitorizeaza proiectul, analizeaza si comunica rezultatele;
  • Propune, negociaza si implementeaza schimbari de solutii tehnice;
  • Coordoneaza achizitia de materiale si contractarea subcontractantilor;
  • Verifica si aproba situatiile de lucrari si facturile subcontractantilor;
  • Elaboreaza certificatele de plata lunare si urmareste aprobarea si plata acestora de catre client;
Pachet salarial/beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Telefon, echipament IT si auto;
  • Mediu de lucru profesionist;

Afcon Electra Romania a fost înființată ca o ASOCIERE între Afcon Holdings Group și Electra Ltd in anul 2008. In perioada 2009-2012 societatea și-a extins activitățile de la lucrări Electrice la întreaga gamă de lucrări Electromecanice. In 2013 societatea a atins nivelul maxim de dezvoltare ca societate de proiect și era pregătită pentru o nouă etapă: Contractant pentru Sisteme Electrice, HVAC și Sanitare. In perioada 2014-2016 acționarii au hotărât să implementeze o Strategie de dezvoltare pentru a consolida capacitățile de Contractor general pentru lucrări de instalții mecanice și electrice

Expirat
Site Manager/Project Manager  -  AFCON ELECTRA ROMANIA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles