Site Manager Instalatii Electrice

BK TECHNIK SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

1. Scopul general al postului este gestionarea activitatii de pe santier pentru desfasurarea in bune conditii si pentru calitatea optima a lucrarilor.

2 .Competente personale:
- Studii superioare de profil;
- Seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva;
- Cunoasterea limbii Engleze - nivel mediu sau avansat;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara;
- Bune cunostinte de legislatie specifica.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

• sa preia santierul (verifica situatia in teren, realizeaza masuratori preliminare, evidentiaza eventualele probleme tehnice);
• sa organizeze si sa programeze lucrarile in santier;
• sa gestioneze activitatea firmelor colaboratoare in subantrepriza;
• sa gestioneze aprovizionarea cu materiale a santierului;
• sa urmareasca asigurarea parametrilor de calitatea in conformitate cu exigentele clientului;
• sa gestioneze eliberarea santierului, returnarea materialelor in exces si eliminarea tuturor reziduurilor din santier;
• sa raspunda de respectarea graficului de lucrari;
• sa raspunda de calitatea lucrarilor in concordanta cu cerintele clientului;
• sa aiba capacitatea de organizare a locului de munca;
• sa participe activ la rezolvarea sarcinilor echipei.

Beneficii:
Salariu fix, negociabil in functie de experienta si in acord cu grila de salarizare a companiei;
• Se ofera un mediu de lucru profesionist.

Suntem o companie specializată în execuția de instalații electrice și mecanice, precum și în oferirea de soluții pentru mentenanța tehnică a clădirilor. Cu o prezență de peste 19 ani pe piața din România, membră a grupului BK a.s (Slovacia), ne-am desfasurat activitatea în această perioadă atât ca antreprenor general de instalații cat si contractor pentru proiectare si executie instalații electrice, reușind prin proiectele realizate să ne creem o poziție solidă și un nume pe piața de profil.

Investim în mod constant în perfecționarea profesională a angajaților noștri, în tehnologii actuale și echipamente moderne pentru a putea oferi clienților noștri servicii de calitate certificată, bazate pe soluții inovatoare, integritate și profesionalism. Cunoștințele și abilitățile întregii echipe BK Technik sunt fundamentul şi garanţia satisfacţiei clienţilor noştri. Dedicarea inginerilor BK Technik asigură oferirea de soluţii optime sub raportul eficienţei costurilor, al confortului şi siguranţei lor.

Publicat 24 nov. 2021 Reactualizat 22 dec. 2021 Expiră 24 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos