Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Site Manager – fit out (finisaje) (Cluj Napoca)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Beneficii:
Salariu motivant
Asigurare medicală privată
Alte beneficii

Cerințe:
Obligatoriu: absolvent de studii superioare tehnice - Inginer construcții civile, industriale și agricole / Inginer mecanic
Obligatoriu: experiență 1-3 ani în coordonarea lucrărilor pe șantier

Constituie avantaj experiența relevantă în finisaje interioare la construcții civile și/sau de birouri
Experiență în coordonarea subcontractorilor precum și a personalului propriu
Persoană pro activă, ambițioasă și care se adaptează ușor deplasărilor
Permis de conducere categoria B
Cunoștințe de limba engleză la nivel avansat

Descrierea jobului

Responsabilități:
Coordonarea și monitorizarea lucrărilor pe șantier
Coordonarea activităților de producție urmărind atingerea obiectivelor și încadrarea în bugete (actualizarea rapoartelor de costuri)
Planificarea, coordonarea și conducerea directă a echipelor
Asigurarea necesarului de utilaje și manoperă în vederea încadrării în graficul de lucrări
Identificarea cu promptitudine a eventualelor situații neprevăzute din teren și soluționarea acestora
Efectuarea verificării calității lucrărilor executate, conform procedurilor tehnice de control al calității
Întocmirea documentației de calitate aferenta lucrărilor executate (Cartea Tehnica a construcției)
Menținerea relației cu beneficiarul, autoritățile, furnizorii de materiale si servicii, etc.
Optimizarea costurilor și a calității lucrărilor
Supravegherea și gestionarea subcontractanților la fața locului
Planificarea, organizarea și controlul operațiunilor zilnice pe amplasament și monitorizarea progreselor
Verificarea corectitudinii întocmirii planurilor tehnice și identificarea soluțiilor tehnice optime pentru execuție
Responsabil pentru verificarea situațiilor de lucrări ( cantitate ofertată versus real executată)

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 17 ani servicii integrate de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la andra@smart-hr.org pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758248444 sau te asteptam pe www.smart-hr.org

Expirat
Site Manager – fit out (finisaje) (Cluj Napoca)  -  SMART TRAINING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles