SITE MANAGER-Departament Mentenanta

BK TECHNIK SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii medii/superioare tehnice
Calificare tehnica - preferabil domeniu electric, cu cunostinte in mecanica, hidraulica si ventilatie
Abilitati:
-comunicare, orientare catre clienti, identificare de solutii, rezolvarea problemelor, coordonarea echipei , capacitatea de invatare rapida a softului de mentenanta, integritate, organizare, planificare, urmarire, minimizare riscuri, proactivitate, capacitate de a lua decizii rapid;
-capacitate de a face fata unor sarcini multiple;
-rezistenta la stress;
-disponbilitate de a participa la interventii in afara orelor de program;
-cunostinte de limba engleza la nivel mediu, constituie avantaj;
-operare PC: Microsoft Office, e-mail;
-lipsa experientei anterioare in mentenanta tehnica a cladirilor-criteriu eliminatoriu;

Descrierea jobului

Mentine relatia cu reprezentantii proprietarului, chiriasii, furnizorii si subcontractorii.
Gestioneaza relatia cu subcontractorii si echipele mobile.
Supravegheaza lucrarile efectuate, asigura receptia acestora si tranzitia catre plata si facturare.
Intocmeste si urmareste indeplinirea planului de mentenanta si a rapoartelor specifice.
Planifica si coordoneaza activitatile desfasurate de echipa tehnica din locatie.
Analizeaza costurile, intocmeste bugetul locatiei si urmareste incadrarea in buget.
Monitorizeaza starea echipamentelor in mod direct si in baza informatiilor oferite de softul de mentenanta
Analizeaza cauzele defectelor, diagnosticarea acestora, stabilirea tipului si modului de indepartare ale acestora
Intocmeste necesarul de materiale consumabile, scule, echipamente de lucru si protectie.
Organizeaza si impune aplicarea cerintelor legale in vigoare cat priveste normele ISCIR, de securitate si sanatate in munca.
Cunoaste si respecta legislatia in domeniu si procedurile interne.
Gestioneaza stocurile din locatie.
Monitorizeaza si evalueaza performanta echipei coordonate.

Suntem o companie specializată în execuția de instalații electrice si instalatii mecanice, precum și în oferirea de soluții pentru mentenanța tehnică a clădirilor. Cu o prezență de peste 19 ani pe piața din România, membră a grupului BK a.s (Slovacia), ne-am desfasurat activitatea în această perioadă atât ca antreprenor general de instalații cat si contractor pentru proiectare si executie instalații electrice, reușind prin proiectele realizate să ne creem o poziție solidă și un nume pe piața de profil.

Investim în mod constant în perfecționarea profesională a angajaților noștri, în tehnologii actuale și echipamente moderne pentru a putea oferi clienților noștri servicii de calitate certificată, bazate pe soluții inovatoare, integritate și profesionalism. Cunoștințele și abilitățile întregii echipe BK Technik sunt fundamentul şi garanţia satisfacţiei clienţilor noştri. Dedicarea inginerilor BK Technik asigură oferirea de soluţii optime sub raportul eficienţei costurilor, al confortului şi siguranţei lor.

Publicat 19 nov. 2021 Reactualizat 17 dec. 2021 Expiră 19 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos