Site Engineer Electrical

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate in domeniul instalatiilor pentru constructii sau Inginerie Mecanica si Electrica;
Minim 3 ani intr-o pozitie similara;
Reprezinta un avantaj cunstintele referitoare la instalatiile electrice de curenti slabi si curenti tari;
Persoana dinamica, motivata profesional, orientata catre lucrul cu oamenii, organizata si orientata catre rezultat, abilitati de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Coordonarea activitatea subcontractorilor pe lucrari de specialitate electrica;
Se asigura că lucrările electrice sunt la un nivel adecvat de calitate si care sa corespunda normelor aflate in domeniul instalatiilor electrice;
Verifica respectarea standardelor de sănătate şi siguranta in munca (EHS) din cadrul santierului;
Supravegheaza ca lucrarile electrice sunt efectuate de catre subcontractori conform planificarii;
Analizeaza documentatia tehnica si propune solutii tehnice – rezolvarea problemor curente din santier;
Pregateste documentatia de proiect (documente de calitate, situatii de lucrari);
Supervizeaza si implementeaza normele EHS (Sanatate si Securitate in Munca) si se asigura ca activitatile sunt desfasurate conform normelor.

Skanska is a world leader in construction and project development in select markets throughout the Nordic region, Europe and USA. Driven by the Group’s values, Skanska contributes to a better society by providing innovative and sustainable solutions. The Group has about 32,500 employees, and 2020 revenue totalled SEK 159 billion.

Find more details on the website: www.skanska.com

Draga Candidat,
Te rugam sa ai in vedere ca datele tale personale din CV vor fi prelucrate conform GDPR de catre Skanska Construction Romania (SCR), pe care o poti contacta la adresa str Gara Herastrau nr 2, etaj 3, Bucuresti.
Te rugam sa precizezi in CVul pe care il transmiti acordul tau expres in a-ti fi procesate datele personale in vederea angajarii pentru postul pentru care aplici.

Iti poti retrage acordul oricand, trimitand un mail in acest sens catre cariere@skanska.ro

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos