de ani Fără Frică...

Publicat 11 Mai 2007 | Expiră 11 Iun 2007

Site Editor

CONFIDENTIAL
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii in domeniile jurnalistica/limbi straine
- Experienta in documentarea pe Internet
- Cunostinte temeinice in redactarea stirilor
- Capacitate foarte buna de organizare/sinteza
- Cunostinte avansate de folosire a internet -ului /browsere
- Este o persoana agila, capabila sa identifice rapid atat punctele tari cat si cele slabe ale site-ului nostru, comparative cu site-urile concurente
- Sa fie o persoana ce poseda un bogat bagaj de cultura generala
- experienta constituie un avanataj

Descrierea jobului

1) Redactare stiri in limba romana
2) Monitorizare zilnica a principalelor site-uri de stiri
3) Analizezi site-urile concurentei si faci propuneri de dezvoltare noi servicii si imbunatatire a celor actuale

Descrierea companiei

Iti oferim un program foarte flexibil lucrand de acasa.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Site Editor  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles