Publicat 26 Aug 2020 | Expiră 26 Sep 2020

Showroom Manager / VIP clients manager MLH

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

cautam o candidata flexibila, dinamica, care rezolva problemele aparute intr un mod creativ si rapid
orientata catre cliente si nevoile lor specifice
deschisa la program flexibil - inclusiv in weekend o data la doua saptamani
mereu disponibila pe telefon/whats app/social media
foarte buna vorbitoare de limba engleza
disciplinata si organizata
notiuni bune de styling&fashion
atitudine respectuoasa si proactiva catre clientele MLH

Descrierea jobului

- administrare showroom prezentare produse MLH
- mentinearea relatiei cu clientele MLH prin telefon, whats app, social media, email. verificarea mesajelor zilnice primite prin toate aceste canale de comunicare si trimiterea de produse noi, oferte personalizate direct catre ele
- gestiune produse stoc, inventar saptamanal
- gestiune stoc si vanzari prin sistem integrat ERP
- raportare saptamanala vanzari
- organizare evenimente de SALES/discounts/ NEW COLLECTIONS - prin campanii SMS/email/ direct whats app/instagram
- administrarea programarilor in functie de nevoile clientelor

www.marialuciahohan.com

Expirat
Showroom Manager / VIP clients manager MLH  -  MLH Creation Factory SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles