de ani Fără Frică...

Publicat 13 Nov 2019 | Reactualizat 04 Dec 2019 | Expiră 13 Dec 2019

Shop Manager / director magazin

3 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Imediat dupa descrierea companiei, aveti un mini interviu. Pentru o buna desfasurare a activitatii, va rugam sa raspundeti la intrebarile precizate. Cv-urile fara raspunsuri, nu vor fi selectate. Va multumim!

Daca esti o persoana dinamica, responsabila, orientata catre oameni si indeplinesti urmatoarele cerinte:
• Minim 2- 3 ani experienta in vanzari directe;
• Experienta intr-o pozitie similara/in coordonarea unei echipe de lucru reprezinta un avantaj;
• Prezenta de spirit, flexibilitate;
• Orientare catre client, spre performanta si dorinta permanenta de dezvoltare profesionala;

Descrierea jobului

• Coordoneaza, consiliaza, evalueaza si motiveaza echipa din magazin;
• Asigura receptia marfii in magazin si controlul stocului de marfa;
• Coordoneaza activitatile de merchandising din zona magazinului;
• Are activitati de vanzare directa, operare casa de marcat;
•Este responsabil de atingerea target-ului la nivel de magazin, individual si al echipei;
• Propune si implementeaza solutii pentru optimizarea activitatilor de vanzare in magazin, customer service, fidelizarea clientilor, cresterea targetului comercial;
• Solutioneaza amiabil si cu tact relatiile cu clientii din magazin;
• Intocmeste analize si rapoarte specifice;

Se ofera:
• Salariul net de 2500 lei - 2700 lei, pentru inceput (in functie de rezultatele obtinute salariul creste);
• Comision de minim 1% din vanzari;
• După primele 3 luni de menținere a targetului pe magazin (minim 80%), garantat salariul creste cu un procent de 10%;
• Program ideal ( nu se lucreaza Duminica), se lucreaza 2 sambete per luna pana la ora 16:00
• Training intern;
• Discount de 20% la achizitionarea oricarui produs din magazinele Germag.
• Posibilitate de promovare;
Pentru mai multe detalii: 0771.759.964, madalina@germag.ro, www.germag.ro

S.C. GERMAG TREND S.R.L. este prezenta inca din anul 2004 pe piata romaneasca, activand inainte pe piata din Germania si Olanda. Succesul nostru se bazeaza pe faptul ca lucram doar cu produse de calitate din Germania si Olanda.Efectuam importuri saptamanal, astfel incat clientii nostri sa beneficieze de produse noi cat mai des.

Esti tanar si dinamic? Esti interesat sa iti construiesti o cariera solida in cadrul unei companii puternice? Atunci aplica acum la unul din anunturile noastre disponibile!

Shop Manager / director magazin  -  SC GERMAG TREND SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles