Publicat 05 Ian 2019 | Expiră 05 Feb 2019

Shop Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidații ideali: persoane serioase și atrase de comunicare, cu o foarte buna capacitate de organizare, eventual studentă/student la zi sau la master.
Experiența pe un post similar nu este necesară – îți oferim ocazia de a începe de la 0!

Descrierea jobului

​Cauți un loc de muncă, în Iași, din cale-afară de simpatic?
Dezvoltă abilități de connoisseur în lumea băuturilor fine, învață tehnici de vânzări și negociere și completează-ți cunoștințele în organizarea corectă a unui bussines mic! The Very Shop angajează The Very Shop Assistant!
Vrei?
Mult succes!

The Very Shop a aparut din experienta comertului cu alcool si s-a dezvoltat pe parcursul anilor. Astazi se regasesc pe rafturi peste 400 de branduri de bauturi rafinate, ce pot satisface gustul si celui mai pretentios client. Un loc prietenos, cu un parfum aparte, intregit pe deplin de personalul ce are mereu solutiile pentru alegerea celei mai bune bauturi.

Expirat
Shop Assistant  -  S.C. KOREKT-BIZ SRL