Shift Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CE NE DORIM DE LA TINE?
• Studii superioare finalizate;
• Experienta in coordonarea unei echipe de min 10 persoane (HORECA)
• Cunostinte utilizare MS Office (Word, Excel, Ppt);
• Abilitati de comunicare;
• Abilitati de motivare a echipei in vederea atingerii obiectivelor de performanta;

Descrierea jobului

• Organizeaza fluxul operational pe tura pe care o coordoneaza (managementul echipei, stocuri, relatia cu autoritatile);
• Raspunde de pregatirea produselor realizate pentru vanzare si de coordonarea livrarii acestora catre client;
• Asigura o comunicarea eficientă în cadrul echipei coordonate;
• Ofera input in realizarea evalurilor de performanţă a angajatilor;
• Afiseaza o atitudine „clientul pe primul loc” prin instruirea si responsabilizarea subordonatilor pentru furnizarea de customer service exemplar.

CE ITI OFERIM?
  • Un venit lunar pe masura eficientei muncii tale (compus din salariu fix, bonus si alte beneficii);
  • Un contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • O echipa tanara, dinamica in care ai posibilitati de dezvoltare;

Jerry’s Pizza este un concept american aparut in Romania in urma cu 24 ani. Brandul Jerry’s Pizza este cunoscut pentru calitatea produselor si serviciilor oferite, pentru atentia acordata nevoilor clientului şi pentru echipa de lucru.

In 24 de ani de activitate și peste 20 milioane de pizze livrate, un lucru a ramas la fel: gustul. Pizza de la Jerry’s Pizza are un gust inconfundabil. Stii asta cand deschizi cutia si te lovește aroma puternica, cand observi blatul cu malai, cand ridici prima felie si, cel mai important, cand o gusti si stii ca e facuta cu ingrediente de calitate. Stii ca e de la Jerry’s Pizza.

Publicat 24 iun. 2021 Reactualizat 22 iul. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos