Publicat 19 Ian 2019 | Expiră 19 Feb 2019

Servire la masa/ pregatire bauturi si preparate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie
-o persoana activa, indemanatica
-comunicativa si orientata catre multumirea clientilor
-o persoana responsabila si corecta

Pot constitui avantaje oricare din urmatoarele:
-sa fi lucrat intr-o ceainarie
-calificare de ospatar
-calificare de barman
-contabilitate primara
-limbi straine
-calitati artistice

Descrierea jobului

-servire si interactionare cu clientii, socializare, comunicare
-preparea produselor din meniu, predominant bauturi
-curatenie

Pozitia este unica, dar in general fiecare va face in functie de personalitate si calitatile proprii mai mult servire sau mai mult preparare. Nu cautam in mod special persoane cu pregatire de ospatar/chelner, deoarece tot ceea ce este necesar se poate invata in primele saptamani de lucru.

Suntem o ceainarie cu un mediu de lucru placut, in care sunt organizate foarte multe evenimente.
Avem o echipa foarte unita, serioasa si responsabila si mai ales, care isi face munca cu multa dedicatie.
Respectam si avem grija de fiecare angajat in parte si de nevoile acestora.

Expirat
Servire la masa/ pregatire bauturi si preparate  -  Dacomo Tea SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles