Publicat 27 Iun 2008 | Reactualizat 26 Iul 2008 | Expiră 28 Iul 2008

Serviciu ofertare proiectare tehnic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba cunostinte solide in retele si instalatii electrice de medie si joasa tensiune. Sa stapaneasca urmatoarele programe: AutoCad si Microsoft Office. Sa cunoasca sistemul de distributie a energiei electrice in Romania si a legislatiei din domeniu (Legea Energiei Electrice, etc).

Descrierea jobului

Persoana angajata va fii responsabila cu:
- inocmirea documentatiei tehnice pentru instalatii de alimentare si distributie a energie electrice de medie si joasa tensiune.
- analizarea proiectelor in vederea ofertarii si executiei.
- proiectarea instalatiilor electrice de joasa si medie tensiune.

SC Tempos Serv SRL este o societate care are o activitate de constructii montaj energetice (instalatii electrice de joasa si medie tensiune cu aplicatie in sectorul industrial a constructiilor civile si a retelelor de distributie a energiei electrice ale SC Electica SA). Societatea este atestata pentru executia lucrarilor de retele electrice pentru SC Electrica SA la nivel national.

Expirat
Serviciu ofertare proiectare tehnic  -  Tempos Serv