Publicat 04 Nov 2013 | Reactualizat 02 Dec 2013 | Expiră 06 Dec 2013

SERVICII DE COAFURA, COSMETICA SI INTRETINERE CORPORALA PE VASE DE CROAZIERA LA COMPANIA STEINER

20 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Coafeze, Manichiuriste, Maseuze, Cosmeticiene, Instructori de aerobic si fitness, Receptionere si Acupuncturisti cu:

- Experienta profesionala in domeniu de minim un an
- Calificare
- Cunostinte de limba engleza la nivel bun, limba italiana reprezinta un avantaj
- Abilitati vanzari asociate
- Abilitati de relatii cu publicul.

Descrierea jobului

- Locuri de munca pe vase de croaziera de lux in saloanele companiei STEINER (cel mai mare concesionar de profil din lume).
- Venituri nete de aproximativ 1.500 – 2.000 $ lunar. Venit minim garantat de 1.000 $/luna.

Descrierea companiei

S.C. PROTOS S.R.L.- Reprezentant autorizat Steiner
Str. Cuza Voda nr. 64, Brasov, Cod postal 500085
Tel./Fax: 0268-411773
E-mail: recruiting@protos.ro
Site: www.protos.ro
Facebook: https://www.facebook.com/SteinerinRomania

Expirat

SERVICII DE COAFURA, COSMETICA SI INTRETINERE CORPORALA PE VASE DE CROAZIERA LA COMPANIA STEINER  -  PROTOS SRL