Publicat 19 Iun 2018 | Reactualizat 17 Iul 2018 | Expiră 20 Iul 2018

Senior Team Leader – Executare silita

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Minim 2 ani experienta in coordonarea / supervizarea unei echipe;
-Capacitatea de a lucra cu termene stranse, varietate mare de clienti/ cazuri/ birouri de executori si complexitate ridicata din punct de vedere strategii de solutionare a cazurilor;
-Abilitati de comunicare si analiza;
-Atitudine proactiva si orientare spre client;
-Capacitate de organizare a prioritatilor si de luare a deciziilor in timp util;
-Abilitati si experienta in evaluarea performantei, motivarea si dezvoltarea echipei;
-Studii superioare finalizate – Facultatea de Drept;
-Permis de conducere;
-Disponibilitate de deplasare in tara.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitatile tale:
1. Organizezi, monitorizezi si evaluezi activitatea consilierilor juridici pe care ii ai in subordine;
2. Te asiguri de mentinerea si cresterea eficientei in echipa pe care o conduci;
3. Esti responsabil de atingerea indicatorilor calitativi si cantitativi, precum si de cunoasterea si aplicarea procedurilor de lucru existente in companie;
4. Participi la crearea si implementarea strategiei de lucru in Departamentul Juridic;
5. Te asiguri de cunoasterea si respectarea valorilor companiei;
6. Propui si implementezi modalitati de imbunatatire a activitatii in Departamentul Juridic;
7. Participi in mod activ in procesul de recrutare al consilierilor juridici.

Mediu de lucru motivant intr-o echipa tanara, profesionista si dinamica;
Pachet salarial atractiv;
Bonusuri in functie de performanta;
Tichete de masa;
Transport decontat;
Asigurare medicala.

Expirat
Senior Team Leader – Executare silita  -  DEBT COLLECTION AGENCY