Senior Sorting Machine Engineer

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Responsabilitățile jobului:
  • Efectuarea mentenantelor periodice;
  • Verificarea functionalitatii periodice a sistemelor de sortare;
  • Extragere si creare de rapoarte;
  • Instruirea oamenilor privind utilizarea benzilor de sortare;
  • Gestionarea stocului de piese de schimb;
  • Asistenta telefonica;
  • Remedierea si interventia intr-un timp cat mai scurt in cazul incidentelor;
  • Verificarea coletelor la nevoie (cod de bare, dimensiuni, greutate, tip).

Alte cerințe ale postului:
  • Cunostinte in mecanica - nivel basic;
  • Cunostințe de operare PC;
  • Cunostinte in utilizarea limbajului SQL - nivel basic;
  • Cunostinte limba engleza
Publicat 12 Sept. 2022 Reactualizat 10 Oct. 2022 Expiră 12 Oct. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.