Publicat 25 Ian 2018 | Reactualizat 24 Feb 2018 | Expiră 25 Feb 2018

Senior Sales Representative - Semnalistica Publicitara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experiență în vânzări directe, segmentul business (min. 3 ani)
- experiența în domeniul productiei de semnalistica publicitara constituie un avantaj;
- orientare spre rezultate și client;
- excelente abilități de comunicare și negociere;
- permis de conducere, categoria B;
- cunoștințe Corel, MS Office (Word, Excel), Outlook;
- cunoștințe limba engleză;

Descrierea jobului

- prospectarea și identificarea de noi clienți;
- stabilirea de întâlniri cu persoanele de decizie;
- negocierea contractelor;
- analiza serviciilor proprii şi a serviciilor companiilor concurente;
- administrarea portofoliului propriu de clienți;
- găsirea rapidă a soluțiilor de remediere a eventualelor probleme apărute;
- întocmirea strategiilor de păstrare a portofoliului existent de clienți;
- mentinerea si dezvoltarea unei relații profesionale cu clienții din zona alocată.

INDIGO - Suntem o echipa tanara,dinamica si dedicata, in permanenta cautare de noi provocari si în continuă extindere. Prezenti pe piata din anul 2000, avand dotari complete si moderne pentru productia de semnalistica publicitara,oferim servicii de calitate la preturi competitive.

Daca sunteti interesati sa va alaturati echipei noastre, va asteptam cu placere CV-ul .

Localizare:Bucuresti, Sector 6, Bd. Timisoara, in zona magazinului Dedeman

Expirat
Senior Sales Representative - Semnalistica Publicitara  -  INDIGO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles