Publicat 15 Mai 2012 | Expiră 16 Iun 2012

Senior Roads Designer _ Inginer Proiectant Drumuri

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Companie Romaneasca de Constructii, lider in sectorul de Constructie si Reabilitare Drumuri Nationale si Autostrazi, angajeaza Senior Roads Designer pentru proiectele sale interne si internationale si pentru dezvoltarea unui departament de proiectare!

Se solicita:
1. minim 5 ani experienta in proiectare de drumuri nationale/autostrazi;
2. minim 7 ani in proiectare generala;
3. nivel excelent de limba engleza;
4. flexibilitate si dorinta de munca;

Descrierea jobului

Se ofera:
1. Pachet salarial motivant,corelat cu experienta candidatului;
2. Posibilitatea de a activa in cadrul unei companii puternice, cu proiecte mari. atat in tara cat si in afara ei;
3. Posibilitatea de a dezvolta treptat si conduce un departament de proiectare;

Companie de Recrutare pentru Constructii si Inginerie, filiala a C& E Expert Recruitment Romania .

Email: recrutare.ce@gmail.com

C&E EXPERT RECRUITMENT...Your HR Specialist for Construction Sector is here!

Expirat
Senior Roads Designer _ Inginer Proiectant Drumuri  -  s c SID srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles