Senior Recruiter Partener HCC - Remote

HCC Evolution - 1 poziție
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Avem 2 oportunitati pentru a-ti castiga autonomia si libertatea. Intra in antreprenoriat pe recrutare, unde ai libertate totala de gestiune a timpului, poti sa-ti dezvolti alaturi de noi o afacere in recrutare si exective search ca Senior Recruiter Partner- Remote.

Recrutam noi parteneri cu experienta relevanta ca Senior Recruiteri, cu experienta in recrutare activa si headhuntig pe pozitii tehnice si IT, vanzari, accounting, finance, top management.

ACESTA NU ESTE UN JOB CU SALAR FIX.

>> Este important si necesar ca prim pas sa ai un PFA sau un SRL, ori sa doresti sa iti infiintezi o astfel de entitate( noi iti putem asiguram noi tot suportul necesar).

Descrierea jobului

Ce cautam?

Sa fii o persoana implicata, comunicativa si sa iubeasca recrutarea si sa-si doreasca sa devina autonom si liber.
Sa detina experienta in recrutarea unor pozitii diverse in termene stabilite.
Sa ii placa sa gaseasca solutiile cele mai potrivite pentru nevoile clientilor.
Sa cunosti limba engleza la nivel avansat si o alta limba este avantaj( italiana, spaniola, germana)

Vei avea parte de libertate de actiune intr-un mediu profesionsit cu suportul echipei HCC Evolution care a acumult peste 10 ani de experienta in acest domeniu de activitate.

> Jobul este Remote si se poate lucra de oriunde din Romania sau din lume.​

Ce vei face?

Vei gestiona proiecte de recrutare variate pe roluri de middle si top managemnt, pentru diferite companii atat din Romania cat si din strainatate.
Vei analiza fiecare proiect/client, pentru a intelege cat mai bine nevoile acestuia in functie de pozitiile deschise.
Vei gestiona intregul proces de selectie pentru fiecare proiect cat relatia cu persoanele de decizie.
Vei initia propuneri de imbunatatire permanenta a activitatii.
La alegere te vei implica in implementarea diferitelor programe de training si teambuilding pentru clienti daca este cazul.

Beneficiile financiare si contractul de partener se discuta la finalul procesului de selectie.

Descrierea companiei

Does this all sound good?

Take the first step toward joining the team and send us your resume

We are looking forward to meet you!Aplica acum! Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern. Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job, Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Asteptam CV-ul tau. Completeaza formularul de mai jos si specifica pentru ce job aplici.

Evolution HCC te conecteaza la jobul potrivit!

Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 10 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022