Senior Recruiter cu germana

Personova Home Care S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare finalizate
- Entuziasm si proactivitate
- Abilitati excelente de comunicare si relationare
- Abilitatati de a gestiona mai multe proiecte in acelasi timp
- Limba germana nivel mediu-avansat
- Atentie la detalii
- Abilitati de analizare corecta posibililor candidati

Descrierea jobului

Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante.
Concepe si posteaza anunturile de recrutare.
Selecteaza si contacteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de cerintele postului, intocmeste profilele acestora, mentine legatura cu acestia pe tot parcursul procesului de recrutare.
Are abilitati de analizare corecta posibililor candidati
Organizeza interviuri telefonice si teste de limba germana
Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie
Comunica in permanenta cu membrii echipei privind statusul proiectelor de recrutare
Comunica cu agentiile partener din Germania si coordoneaza proiectele cu acestia
Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.