Senior Office assistant

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cum vrem sa fie colegul nostru?
  • Organizat, serios, atent la detalii
  • Diplomat si carismatic
  • Capabil sa lucreze eficient in echipa si individual
  • Meticulos, indemanatic, cu spirit de observatie
  • Rezistent la stres
  • Sa aiba tact in abordarea problemelor si clientilor.
  • Sa reactioneze prompt si sa fie proactiv.
  • Sa aiba rationament logic si matematic.
  • Sa fie capabil sa urmareasca si sa controleze eficient mai multe probleme simultan.
  • Sa aiba bune abilitati de comunicare verbala si scrisa, prelucrare si sinteza de date si informatii.
Ce caracteristici sa aiba?
  • Absolvent studii medii/superioare economice
  • Experienta de minim 2-3 ani pe un post similar
  • Cunostinte de analiza statistica si raportare
  • Experienta de lucru cu programe de gestiune comerciala
  • Limba engleza la nivel conversational
  • Bune cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office (word, excel, outlook), Internet

Descrierea jobului

Ce va face?
  • Intocmeste facturi, avize de insotire a marfurilor si chitante pentru clienti.
  • Incaseaza sumele aferente facturilor emise.
  • Verifica stocul de marfuri si preia comenzi telefonic, direct de la clienți.
  • Primeste si distribuie corespondenta.
  • Intocmeste comenzile de papetarie.
  • Redacteaza adrese si imputerniciri.
  • Transmite ofertele tipizate de pret clientilor.
  • Prelucreaza comenzile pentru partenerii online.
  • Creeaza coduri specifice in programul de gestiune.
Beneficii:
  • Mediu de lucru placut
  • Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti
  • Tichete de masa
  • Abonament la servicii medicale
  • Loc de munca stabil intr-o companie consacrata in domeniul auto

Lider de piata in dezvoltarea si implementarea de solutii personalizate pentru industria automotive.

Publicat 17 nov. 2021 Reactualizat 15 dec. 2021 Expiră 17 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos