Publicat 06 Mar 2019 | Expiră 06 Apr 2019

SENIOR MANAGER PROIECTE INDUSTRIALE - IASI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SPECIFICATII PENTRU PREGATIREA PROFESIONALA

  • Studii: superioare tehnice (constructii);
  • Experienţă: în domeniul tehnic - minim 10 ani
  • Cunoştinţe operare PC: Word, Excel, AutoCad, Outlook Express;
  • Cunostinte limbi straine:engleza – conversatie, intelegerea textelor scrise
  • Permis de conducere: categoria B;

Descrierea jobului

ATRIBUTII

  • Reprezinta societatea in relatia cu furnizorii si beneficiarul proiectului
  • Realizeaza analiza si sinteza a informatiei
  • Elaboreaza graficul de aprovizionare si livrare a materialelor
  • Verifica daca materialele livrate de furnizor sunt la preturile si calitatea prevazute in contract
  • Elaboreaza devizele de materiale spre facturare beneficiarului
  • Analizeaza si centralizeaza costurile aferente fiecarui proiect
  • Raporteaza inchiderea proiectului Directorului de Vanzari
  • Pune la dispozitia RT proiectele de arhitectura, infrastructura, suprastructura si inchideri pentru verificare
  • Transmite proiectantilor orice neconcordante semnalate de RT
  • Urmareste sa existe dispozitii de santier date de proiectant acolo unde este cazul
  • Indosariaza pentru fiecare proiect: oferta, TP, contractul, proiectele de infrastructura, suprastructura, inchideri
  • Aproba si transmite spre aprovizionare materialelor
RESPONSABILITATI
  • Raspunde pentru indeplinirea / neindeplinirea corespunzatoare a atributiilor care ii revin;
  • Raspunde de respectarea termenelor contractuale atat cu beneficiarul cat si cu furnizorul;
  • Coordonează şi răspunde de activitatea echipelor de montaj;
  • Raspunde pentru eventuale costuri suplimentare ce apar in derularea proiectului exclusiv din vina sa;
  • Raspunde de deciziile luate pe toata durata derularii proiectului

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi � Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Expirat
SENIOR MANAGER PROIECTE INDUSTRIALE - IASI  -  GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles