Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Senior Java Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in lucrul cu Java/J2EE, servicii web si frameworks (Struts,Spring,Hibernate)
- Buna cunoastere a: OOP, Design Patterns, JavaSE (1.6 or above), Java Collections, Multithreading (Threads, Java Concurrency), JDBC (MySQL), Java I/O, Java Generics, JMS, JavaMail, Servlets, XML, RMI
- Orientat catre rezultat, disciplinat si riguros

Descrierea jobului

- Proiecteaza si implementeaza solutii web Java
- Scrie cod, modifica si rezolva problemele aparute in functionarea aplicatiilor software
- Testeaza si documenteaza aplicatiile software
- Pachet beneficii motivant /proiect

Komputer Regio este prima companie care isi propune sa actioneze ca integrator de sistem local in domeniul solutiilor IT destinate administratiei publice locale. Infiintata in anul 2013, atuul companiei il reprezinta cei 15 ani de experienta, acumulata de membrii echipei sale, in domeniile privat si public, insumind peste 200 de implementari de succes.

Expirat
Senior Java Developer  -  Komputer Regio

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles