Publicat 05 Mar 2019 | Expiră 05 Apr 2019

Senior Contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru o companie de constructii, filiala a concernului Schmid Industrie Holding, cautam un Senior Contabil, cu experienta minim 3 ani, atitudine pozitiva si pro-activa fata de clientii companiei si colegi.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa aiba candidatul ideal:

  • Studii: absolvent al invatamantului superior economic de specialitate;
  • Cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul organizatoric si financiar-contabil;
  • Cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia in vigoare privind domeniul financiar-contabil;
  • O buna cunoastere a conducerii contabilitatii computerizate; experienta in ERP – SAP;
  • Cunoasterea (mediu-fluent) a limbii engleze, un plus il constituie si cunoasterea limbii germane.

AIM HR Outsourcing has been offering personnel leasing services since 1994, being the first company from Romania to tackle this field.
AIM’s responsibility is to employ staff according to the client’s needs. In this way, AIM undertakes the responsibility for the entire legal, administrative and financial activity associated to the respective employees. The personnel made available perform for our clients the necessary activities and services, under the direct supervision and management of the latter.

Expirat
Senior Contabil  -  SC AIM HR OUTSOURCING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles