de ani Fără Frică...

Publicat 11 Oct 2006 | Reactualizat 09 Nov 2006 | Expiră 11 Nov 2006

Senior Broker

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoane energice, ambitioase, comunicative, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire.
Studii superioare sau student in ani terminali;
Abilitãti de lucru în echipã.
Perseverentã în atingerea obiectivelor propuse.
Orientare cãtre întâmpinarea asteptãrilor clientilor.
Experienta de minimum 1 an in vânzãri si/sau servicii.
Experienta in vanzari de produse financiare / asigurari / auto reprezintã un avantaj.

Descrierea jobului

Dezvoltarea portofoliului de clienti.
Pregatirea de oferte de leasing si urmarirea tranzactiilor;
Pre-analiza dosarelor de credit;
Promovarea serviciilor si a imaginii companiei in mediul local de afaceri;
Realizarea si depasirea targetului lunar.
Activitatea de teren reprezinta 75% din timpul de lucru.

BENEFICII:
Salariu competitiv;
Bonusuri pentru depasirea targetului lunar;
Training-uri gratuite;
Masina de serviciu
Telefon mobil

Descrierea companiei

Broker Servicii Financiare si Leasing
Da Vinci Corporation – Broker de servicii financiare si leasing - este o companie dinamica si serioasa care opereaza pe tot teritoriul Romaniei , avand parteneri firme de leasing si banci de renume pe piata Romaneasca.
www.davincicorporation.ro
CV-urile pot fi trimise pe adresa de email : office@davincicorporation.ro sau la numarul de fax : 021/410.97.17

Expirat
Senior Broker  -  S.C. Da Vinci Corporation SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles