Publicat 10 Iul 2006 | Reactualizat 09 Aug 2006 | Expiră 10 Aug 2006

SENIOR BROKER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

EXPERIENTA RELEVANTA IN INDUSTRIA IMOBILIARA; ABILITATI DEOSEBITE DE COMUNICARE SI NEGOCIERE; ORDONAT(A), DORNIC(A) DE AFIRMARE; ONEST(A); PUTERNIC MOTIVAT(A) DE SUCCES; SPIRIT DE ECHIPA

Descrierea jobului

IN CAZUL INDEPLINIRII CRITERIILOR DE MAI SUS, CUNOASTETI DEJA JOBUL, RESPONSABILITATILE SI BENEFICIILE!

Membru al MISTER D GROUP, MISTER D COMPANY este o companie imobiliara cu capital 100% romanesc, cu activitate in Bucuresti si marile orase incepand cu 1999; Membru ARAI, CEREAN, NAR, CEI; Clientela serioasa din tara si strainatate; Solutii complete in imobiliare; Clientii nostri au la dispozitie Tururi Virtuale ale proprietatilor; Incepand cu 2005 oferim leasing imobiliar prin MISTER D LEASING si constructii civile si industriale prin MISTER D CONSTRUCT

Expirat
SENIOR BROKER  -  MISTER D COMPANY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles