de ani Fără Frică...

Publicat 09 Iul 2007 | Reactualizat 07 Aug 2007 | Expiră 09 Aug 2007

SENIOR BROKER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in domeniul asigurarilor - minim 2 ani;
- Absolvent al unei institutii de invatamant superior ( sau in curs de desfasurare)
- Experienta pe un post similar si/sau experienta in brokerajul de asigurari constituie avantaj;
- Comportament si o tinuta business
- Vanzator autentic
- Excelente abilitati de comunicare - relationare cu clientii - direct, in scris, telefonic;
- Punctualitate si spirit antreprenorial
- Carnet de conducere auto categoria B.

Descrierea jobului

- Administreaza conturile de clienti corporate ale companiei;
- Concepe scheme individualizate de asigurare a riscurilor pentru clientii corporate;
- Realizeaza ofertele de asigurare pentru clientii corporate si incheie asigurarile aferente;
- Dezvolta noi afaceri cu clientii corporate din portofoliu pe noi linii de asigurare.

Oferim:

- Program individualizat de pregatire si dezvoltare profesionala pe post;
- Sisteme de stimulare a performantei in munca;
- Pachet salarial motivant;
- Mediu profesional de lucru;
- Alte beneficii

Asilife Insurance Broker, o companie din Grupul Medlife, ofera servicii de consultanta si brokeraj in asigurari, cu preponderenta in domeniul asigurarilor private de sanatate.

Expirat
SENIOR BROKER  -  Asilife Insurance Broker SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles