de ani Fără Frică...

Publicat 26 Iun 2007 | Reactualizat 25 Iul 2007 | Expiră 27 Iul 2007

Senior Broker

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Absolvent studii superioare
- Experienta in activitatea de asigurari, minimum 3 ani
- Abilitati de utilizare PC
- Aspect fizic placut, comportament profesional, dinamism si responsabilitate
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si negociere
- Permis conducere categoria B
- Spirit analitic, atentie la detalii, gandire pozitiva, dinamism

Descrierea jobului

- Dezvoltarea echipei/portofoliului de clienti
- Conceptie produse noi
- Pastreaza relatii cu firmele de asigurari in materie de preturi, decontari, etc

Descrierea companiei

Broker de asigurare

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Senior Broker  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles