Publicat 23 Ian 2020 | Reactualizat 20 Feb 2020 | Expiră 23 Feb 2020

Senior Architect & Junior Architect

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Membru OAR cu drept de semnatura (experienta profesionala de minim 5 ani pentru seniori/3 ani pentru juniori);
  • Cunoasterea programelor AutoCAD, Revit si a programelor de modelare 3D;
  • Experienta relevanta in proiectare si redactare pentru fazele Concept, DTAC, PT, DDE a proiectelor tehnice de constructii;
  • Experienta relevanta in proiectarea cladirilor de dimensiuni medii si mari (cladiri industriale, cladiri de birouri, hoteluri, cladiri comerciale);
  • Profesionist entuziast si dornic de dezvoltare.

Descrierea jobului

  • Intocmirea planurilor si a documentatiilor tehnice specifice (caiete de sarcini, liste de cantitati, memorii tehnice);
  • Participarea activa si directa in obtinerea avizelor & autorizatiilor necesare pentru punerea in opera a proiectului
  • Implicarea activa in coordonarea proiectelor tehnice pentru specialitatile arhitectura, structura si instalatii;
  • Colaborarea si coordonarea cu echipa de proiectare si echipa de management a proiectului.

  • OPTIM Project Management is a company founded in 2009 in Romania with a strong and committed team of construction professionals, having both international and local knowledge and experience.
  • Our range of services includes Project Management, Construction Management, Cost Management, Renewable Energy, Design Management, Due Diligence Reporting, Project Monitoring, Dispute/Claim Management and Safety Coordination.
  • Each construction sector presents unique challenges that require knowledge-based solutions with the flexibility to adapt to the specific Client needs. Our team's sectors of expertise include: Industrial, Commercial, Retail, Residential, Hospitality, Hospitals & Pharmaceutical, Education, Culture, Sports & Leisure.

Expirat
Senior Architect & Junior Architect  -  Optim Project Management

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles