Publicat 11 Sep 2008 | Reactualizat 10 Oct 2008 | Expiră 12 Oct 2008

Senior Accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica cu experienta in contabilitate generala si vedere de ansamblu asupra cerintelor contabile ale unei firme, deschisa interactionarii intr-un mediu multinational si multicultural, organizata si proactiva, dornica de dezvoltare profesionala si personala.

Descrierea jobului

Inregistrarea documentelor financiar contabile
Facturarea bunurilor si serviciilor vandute
Verificarea si inregistrarea deconturilor
Verificarea si inregistrarea registrului de casa
Inregistrarea si inventarierea mijloacelor fixe
Intocmirea bilantului lunar
Intocmirea declaratiilor lunare catre autoritati
Intocmirea raportului financiar contabil intern in cadrul grupului
Urmarirea si mentinerea conformarii companiei la cerintele legislatiei aflate in vigoare din punct de vedere financiar contabil

Compania Bopp & Reuther Zikesch Maintenance Group srl este o sucursala a companiei Bopp & Reuther Sicherheits- und Regelarmaturen GmbH Germania.
Principalele activitati prestate in Romania sunt : servicii de mentenanta in domeniul industrial si comercializarea de echipamente industriale produse sub brand propriu in cadrul grupului.
Ramurile industriale principale in care compania activeaza sunt : petrochimie si industrie energetica.

Expirat
Senior Accountant  -  Bopp & Reuther Zikesch mg srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles