Publicat 31 Iul 2008 | Reactualizat 29 Aug 2008 | Expiră 31 Aug 2008

Senior Accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al unei facultati cu profil economic
Minim 2 ani experienta in contabilitate
Capacitate si dorinta de a invata
Rezistenta la stres

Descrierea jobului

Verifica si inregistreaza facturile de servicii pe Centre de Cost
Inregistreaza periodic cheltuielile in avans
Evidenta amortizari si obiecte de inventar
Inregistrarea si evidenta contractelor de leasing
Evidenta parc auto
Intocmirea jurnalului de cumparari
Intocmirea de rapoarte privind: datoriile neachitate, confirmari de solduri cu furnizorii, alte rapoarte cerute de management

Companie unic importator si distribuitor al unor marci de vopsea auto lider pe piata mondiala.

Expirat
Senior Accountant  -  LCC PAINTS DISTRIBUTION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles