Publicat 23 Iul 2008 | Reactualizat 21 Aug 2008 | Expiră 23 Aug 2008

Senior Accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent(a) de facultate cu profil economic, preferabil Facultatea de Contabilitate;
- Experienta minim 3 ani in contabilitate;
- Bune cunostinte - contabilitate si fiscalitate;
- Cunostintele SAP reprezinta un avantaj;
- Cunostinte MS Office (Excel in special);
- Limba engleza – nivel mediu;
- Atentie la detalii, responsabilitate, capacitate de analiza si sinteza;
- Capacitatea de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

- verificarea balantei si intocmirea bilantului;
- pregatirea rapoartelor manageriale si fiscale;
- verificarea introducerii documentelor de casierie, a facturilor de achizitie marfa si a facturilor de vanzare;
- operarea documentelor contabile in SAP – cheltuieli cu servicii; mijloace fixe, cheltuileli in avans, banca;
- finalizarea la timp a sarcinilor alocate de catre directorul financiar.

Beneficii:
- Mediu de lucru dinamic, in cadrul unei echipe tinere;
- Pachet salarial corespunzator experientei si/sau capabilitatilor profesionale;
- Programe de dezvoltare profesionala.

Tornado Sistems este cel mai mare distribuitor din România de produse IT&C.
Goodwill Enterprises, companie din carul grupului Tornado, opereaza in sistem de franciza peste 20 de magazine sub marca Twister. Partenerii Twister sunt localizati stradal sau in centre comerciale, in orase cu o populatie mai mare de 30.000 de locuitori. Principalele categorii de produse IT&C comercializate in cadrul magazinelor Twister sunt calculatoare, monitoare, produse audio- video, imprimante, componente, accesorii si alte produse electronice.

Expirat
Senior Accountant  -  Goodwill Entreprises - firma din cadrul grupului Tornado

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles