Publicat 02 Iun 2008 | Reactualizat 02 Iul 2008 | Expiră 03 Iul 2008

SENIOR ACCOUNTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent al unei facultati cu profil economic;
- Experienta in contabilitate de minim 3 ani , preferabil intr-o companie multinationala;
- Limba Engleza-nivel avansat . Se accepta un nivel mediu dar, cu dorinta de imbunatatire a cunostintelor;
- Spirit analitic, putere de concentrare, perseverenta;

Descrierea jobului

In pozitia de Senior Accountant, viitorul nostru coleg va avea in principal, urmatoarele responsabilitati:
- colecteaza documente si verifica ca aprobarile pentru documentele respective sa fie in conformitate cu politicile interne ale companiei;
- contabilizeaza facturile de achizitie si extrasele de cont;
-contabilizeaza facturile IC si de venit;
- face reconcilieri periodice ale conturilor astfel incat sa se asigure acuratetea inregistrarilor;
-inregistreaza mijloacele fixe si deprecierea acestora;
-este responsabil cu activitati de caserie si intocmirea Registrului de Casa;
Pentru candidatul ideal oferim:
- salariu foarte motivant corelat cu activitatea si experienta candidatului;
- tichete masa;
- un mediu de lucru placut, intr-un colectiv tanar si dinamic;
- posibilitati de perfectionare continua a cunostintelor ;
- posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala.

QUINTILES ROMANIA este una din companiile mondiale de top in servicii de cercetare medicala si apartine concernului american QUINTILES .
Pentru detalii suplimentare despre compania noastra, va rugam sa accesati site-ul : www.quintiles.com

Expirat
SENIOR ACCOUNTANT  -  QUINTILES GES.m.b.H

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles