Publicat 15 Mai 2008 | Reactualizat 22 Iul 2008 | Expiră 24 Iul 2008

SENIOR ACCOUNTANT

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta similara intr-o societate de leasing;
- Studii superioare de finante-contabilitate;
- Cunostinte complete de legislatie financiar - contabila bancara;
- CUNOSTINTE CONTABILITATE BANCARA;
- EXPERIENTA IN UTILIZAREA Charisma Enterprise;
- Cunostinte solide de utilizare a pachetului Office;
- Abilitati de organizare si coordonare a domeniului financiar-contabil;
- Dinamism si adaptabilitate profesionala;
- Abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
- Gandire aprofundata in specialitate;
- Onestitate si confidentialitate.

Descrierea jobului

- inregistrari contabile;
- intocmirea declaratiilor contabile (decont TVA, declaratie impozite si taxe, impozit pe profit);
- intocmirea situatiilor financiare semestriale si anuale (bilant, cont de profit si pierdere, etc.);
- intocmirea raportarilor BNR;
- asistenta in cadrul procesului de audit extern/intern.

SC ETRA LEASING IFN SA ofera produse de calitate superioara in domeniul leasing-ului financiar auto si imobiliar.

Expirat
SENIOR ACCOUNTANT  -  ETRA LEASING IFN SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles