Publicat 10 Iun 2019 | Expiră 11 Iul 2019

Senior Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Esti o persoana cu bune abilitati de comunicare si negociere?
  • Esti o persoana energica, orientata spre rezultate si spre invatare?
  • Te intereseaza sa lucrezi cu produse si tehnologii noi in domeniul instalatiilor?
  • Esti preocupat sa construiesti si sa dezvolti relatii puternice cu clientii?
  • Ai permis categ B si iti place sa ai un job activ, pe teren?

Cei mai buni specialisti in domeniul instalatiilor te asteapta alaturi de ei!

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Vanzarea produselor si echipamentelor din oferta companiei precum și consilierea tehnica in vederea alegerii solutiei optime care sa raspunda nevoilor clientilor;
  • Ne dorim ca impreuna sa oferim clientilor cea mai buna experienta de vanzare, propunand solutiile de instalatii potrivite;
  • In acest sens, vei asigura consultanta tehnica clientilor B2B sau clientilor finali si vei colabora cu colegii pentru realizarea ofertelor si finalizarea vanzarilor;
  • In sustinerea activitatii tale, vei lucra cu tool-uri de organizare, raportare si planificare.
Beneficii:
  • Masina de serviciu, tableta, telefon;
  • Bonusuri pentru performanta in vanzari;
  • Beneficiile extrasalariale: tichete de masa (15 lei/tichet), prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati;
  • Vei participa la multe traininguri tehnice si de vanzari;
  • Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste;
  • Posibilitatea de dezvoltare pe urmatoarele trepte ierarhice.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Expirat
Senior Account Manager  -  Manpower