Sefi raioane

CONFIDENTIAL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 2800 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Poti face parte din echipa noastra daca ai experienta in vanzari pe una din urmatoarele categorii: Metalo chimice, Electrice, mobilă și decorațiuni, Obiecte Sanitare, Instalații sanitare.
- Ai o atitudine pozitiva, energie si buna dispozitie;
- Esti calm, comunicativ si dornic de a invata si de a acumula cunostinte noi;
- Te preocupa satisfactia clientilor care ne calca pragul magazinului;
- Esti organizat si lucrezi bine in echipa;
- Iti place si poti relationa si comunica cu usurinta.

Descrierea jobului

- Identifici dorinta clientilor de a cumpara;
- Prin informatiile pe care le detii despre brand si produse, oferi o experienta de cumparare unica, ce va depasi asteptarile clientilor;
- Prezinti caracteristicile specifice produselor comercializate;
- Te asiguri ca spatiul de lucru in care iti desfasori activitatea arata impecabil.
Ce iti oferim?
– instruire specifica departamentului;
– pachet salarial corespunzator performantelor si bonusuri de performanta;
– tichete de masa;
– mediu de lucru placut, in showroom modern, in cadrul unei echipe tinere.

Companie cu peste 20 de ani de experienta, situata in orasul Ploiesti.
Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos