SEF TURA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

-Experienta in coordonarea echipei si in lucrul cu legume-fructe.
-Studii medii.
-Cunostinte IFS si HACCP (nu este obligatoriu)
-Fara antecedente penale;
-Abilitati in utilizarea calculatorului;
-Cunostinte minime de gestiune stocuri;

Descrierea jobului

-Coordoneaza echipa, organizeaza depozitul si raspunde de gestiunea marfii;
-Coordoneaza fluxul de marfa in depozit (intrari-iesiri);
-Organizeaza fluxul de marfa in conditii de siguranta;
-Verifica marfa intrata in depozit din punct de vedere cantitativ si calitativ;
-Raspunde de pregatirea corecta a marfurilor pentru livrare, conform comenzilor si documentelor de insotire a marfurilor.

Beneficii:
-Program de lucru in ture.
-Combustibil sau autoturism pentru transport asigurat .
- Prime de sarbatori.
-Tichete de masa (300lei/luna).
- Salariul fix + Grila avantajoasa de bonusare lunara pentru performanta.

Infiintata in anul 2011, SC MICROFRUITS SRL este o societate cu capital privat, integral romanesc, ce isi desfasoara activitatea in domeniul distributiei de legume-fructe si transporturilor rutiere de marfuri.
SC MICROFRUITS SRL comercializeaza o gama larga de produse, articolele fiind variate, de o calitate superioara, in conformitate cu standardele de calitate in domeniu, impuse de legislatia specifica.

Adresa punct de lucru: Com.Branesti, Jud.Ilfov, Str.Sos.Garii, Nr.16
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022