de ani Fără Frică...

Publicat 31 Oct 2019 | Reactualizat 28 Nov 2019 | Expiră 01 Dec 2019

SEF TURA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CE NE DORIM DE LA TINE?
• Studii superioare finalizate;
• Experienta in coordonarea unei echipe de min 10 persoane;
• Cunostinte utilizare MS Office (Word, Excel, Ppt);
• Abilitati de comunicare;

Descrierea jobului

CE ITI OFERIM?
Un contract de munca pe perioada nedeterminata;
O echipa tanara, dinamica in care ai posibilitati de dezvoltare;
Un venit lunar pe masura eficientei muncii tale (compus din salariu fix, bonus si alte beneficii);

DESCRIEREA JOBULUI
Organizeaza fluxul operational pe tura pe care o coordoneaza (managementul echipei, stocuri, relatia cu autoritatile);
Raspunde de pregatirea produselor realizate pentru vanzare si de coordonarea livrarii acestora catre client;
Asigura o comunicarea eficientă în cadrul echipei coordonate;
Ofera input in realizarea evalurilor de performanţă a angajatilor;
Afiseaza o atitudine „clientul pe primul loc” prin instruirea si responsabilizarea subordonatilor pentru furnizarea de customer service exemplar.

Jerry’s Pizza este un concept american aparut in Romania in urma cu 21 ani. Brandul Jerry’s Pizza este cunoscut pentru calitatea produselor si serviciilor oferite, pentru atentia acordata nevoilor clientului şi pentru echipa de lucru.

In 21 de ani de activitate și peste 20 milioane de pizze livrate, un lucru a ramas la fel: gustul. Pizza de la Jerry’s Pizza are un gust inconfundabil. Stii asta cand deschizi cutia si te lovește aroma puternica, cand observi blatul cu malai, cand ridici prima felie si, cel mai important, cand o gusti si stii ca e facuta cu ingrediente de calitate. Stii ca e de la Jerry’s Pizza.

Expirat
SEF TURA  -  SC JERRY’S PIZZA EST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles