Publicat 08 Dec 2017 | Reactualizat 05 Ian 2018 | Expiră 08 Ian 2018

Sef tura in Alba Iulia

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Noi suntem:
Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem.
Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Intelegem clientii si oamenii din jur.
Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Descrierea jobului

Ce facem noi pentru tine?

· oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania;
· pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional;
· un venit motivant, corelat cu performantele obtinute ( bonusuri semnificative de performanta si fidelitate );
· posibilitati de promovare.

Ce vei face tu pentru noi?

-Vei administra magazinul ca pe propria afacere,
-Vei atinge obiectivele propuse,
-Vei pune bazele unei echipe unite si iti vei dezvolta colegii din punct de vedere profesional,
-Te vei asigura ca sunt respectate politicile comerciale ale companiei,
-Vei imbunatati indicatorii de performanta (CA, piederi, stocuri, fluctuatie si costuri personal, audit ).

Daca esti:
- un comerciant innascut,
- un lider adevarat,
- un coleg inovativ, dinamic si integru,
- iti doresti sa faci parte dintr-o companie in continua expansiune,
- ai personalitate puternica, dinamism si o atitudine pozitiva ,
- ai experienta pe o pozitie de conducere in retail-ul alimentar ,
- ai foarte bune abilitati de organizare, comunicare si relationare,

...aplica cu incredere!
E momentul pentru un job bun!

Avand cea mai agresiva expansiune, in ultimii ani, compania PROFI ROM FOOD este recunoscuta drept unul dintre cele mai active lanturi de retail modern din Romania. In anul 2016, au fost deschise 134 magazine, iar planurile de dezvoltare pentru 2017 prevad extinderea retelei cu cel putin 200 de noi unitati. Cu peste 12000 de angajati la mijlocul lui 2017, PROFI este unul dintre angajatorii de top din Romania. Dinamica, flexibila si ambitioasa, echipa de profesionisti PROFI creste cu repeziciune si cauta noi membri orientati catre dezvoltare profesionala intr-un mediu competitiv.

Detalii suplimentare despre companie puteti gasi pe site-ul www.profi.ro

Expirat
Sef tura in Alba Iulia  -  PROFI ROM FOOD SRL