Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 02 Feb 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Sef tura / Asistent sef tura

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare finalizate
• Experienta in coordonarea unei echipe de min 10 persoane
• Cunostinte avansate MS Office (word, excel, ppt)
• Abilitati de comunicare, leadership

Descrierea jobului

• Organizeaza fluxul operational in cadrul magazinului pe care il coordoneaza (managementul echipei, stocuri, relatia cu autoritatile)
• Raspunde de pregatire produselor realizate pentru vanzare si coordonarea livrarii acestora catre client
• Asigura o comunicarea eficientă în cadrul echipei coordonate
• Realizeaza evalurile de performanţă a salariaţilor
• Realizeaza formalitatile de recrutare, angajare, lichidare noi angajati
• Afiseaza o atitudine „clientul pe primul loc” prin instruirea si responsabilizarea subordonatilor pentru furnizarea de customer service exemplar

Jerry’s Pizza – este un concept american apărut în România în urmă cu 20 ani. Brandul Jerry’s Pizza este cunoscut pentru calitatea produselor şi serviciilor oferite, pentru atenţia acordată nevoilor clientului şi pentru echipa de lucru.

Cele 17 magazine Jerry’s Pizza funcţionează preponderent în regim delivery & take-away, câteva locaţii având şi opţiunea Dine-in. La acest moment zona de livrare gratuită a unităţilor Jerry’s Pizza acoperă integral oraşele Bucureşti, Ploieşti, Piteşti, Braşov, Constanţa şi parţial zonele limitrofe acestora. Echipa Jerry’s Pizza numără în prezent peste 450 de angajaţi şi este în continuă expansiune.

Expirat
Sef tura / Asistent sef tura  -  SC JERRY’S PIZZA EST SRL