Publicat 02 Ian 2019 | Expiră 03 Ian 2019

Sef tură / vânzătoare - Ploiești

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajăm șef de tură (vânzătoare-casier) pentru restaurantul “Sushi Master”.
Vrem în echipa noastră o persoană responsabilă, amabilă, punctuală, cu spirit de initiativă, pozitivă, zâmbitoare si energică. De dorit cu experiența de minimum 6 luni.

Descrierea jobului

Primirea clienților
Responsabil de respectarea normelor și standartelor de lucru ale restaurantului
Crearea unei atmosfere plăcute și pozitive în local
Cunoștințe PC-ului
Responsabil de mersul corect al procesului de lucru în restaurant
Capabil să rezolve situațiile de conflict
Să ia decizii rapide în situații inprevizibile

Beneficii:
Prime pentru lucru calitativ
Prime pentru creativitate
Prime pentru creșterea vânzărilor

Sushi Master este o rețea de 139 de restaurante care a fost înființată în 2013 și care își propune să se extindă în toată lumea. Specificul restaurantului este "Ia cu tine!" (Take away!). Este posibil de mâncat pe loc sau de a face comanda on-line.
În România avem deschise 5 locații.

Expirat
Sef tură / vânzătoare - Ploiești  -  BASA BUCATARUL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles