Sef serviciu paza

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Respectarea Regulamentului intern
- Coordoneaza echipa de agenti de paza
- Mentine legatura cu serviciile externalizate: BGS Security, Team Guard Security
- Angajare personal pentru ocuparea posturilor
- Pontaj, repartizarea turelor si rotirea personalului
- Seriozitate
- Punctualitate
- Ore suplimentare plătite

Descrierea jobului

Cerinte:

- Atestat Pază;
- Cunoasterea legislatiei in domeniu (Legea 333/2003, H.G. 301/2012, H.G. 1002/2015, Legea 319/2006)
- Certificat competențe profesionale
- Cazier judiciar

Delta Studio reflecta pasiunea pentru arta locuirii printr-o oferta ampla de produse de inalta calitate.
Colaborarea cu furnizori de top din intreaga lume asigura o permanenta aliniere la tendintele globale in amenajari interioare, iar atentia fata de spiritul romanesc se manifesta prin parteneriate cu profesionisti locali si dezvoltarea de noi capacitati de productie. In cei peste 20 de ani de la infiintare, Delta Studio s-a implicat in mii de proiecte de design interior, imprimandu-si de fiecare data entuziasmul pentru detalii si executii impecabile.

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos