Șef serviciu intern prevenire și protecție

Weidmueller SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii superioare tehnice cu diplomă de licență;
- Curs în domeniul securității și sănătății în muncă cu o durată de cel puțin 80 de ore;
- Curs postuniversitar în domeniul securității și sănătății în muncă, cu o durată de cel puțin 180 de ore;
- Curs cadru tehnic PSI și curs șef serviciu privat situații de urgență;
- Curs operator RSVTI (ISCIR);
- Dorință în asumarea responsabilității;
- Disponibilitate la o activitate dinamică și multifuncțională;
- Adaptabilitate la situaţii neprevăzute;
- Gândire şi capacitate de analiză şi sinteză;
- Abilități foarte bune de comunicare;
- Cunoștințe avansate de MS Ofiice;
- Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;
- Experiența pe un post similar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Planificarea, organizarea, coordonarea, monitorizarea și controlul activității de prevenire și protecție în domeniile Securității și Sănătății în Muncă (SSM) și Situații de Urgență (SU) conform legislației specifice în vigoare;
- Cunoașterea și aplicarea prevederilor legislative și ale prescripțiilor tehnice aplicabile în domeniul ISCIR.

Weidmüller – Partenerul Dumneavoastră în cadrul conectivităţii industriale În calitate de experţi, îi sprijinim pe clienţii şi partenerii noştri din întreaga lume cu produse, soluţii şi servicii în domeniul industrial al energiei, semnalelor şi datelor. Avem cunoştinţe temeinice în domeniile lor şi pe piaţă şi cunoaştem provocările tehnologice de mâine. Astfel, elaborăm mereu soluţii inovative, durabile şi creatoare de valori pentru cerinţele lor individuale. Împreună stabilim standarde în cadrul conectivităţii industriale.

Let’s connect – Creăm legături între oameni, pieţe şi industrii pe plan mondial Weidmüller este o companie independentă, proprietate de familie de peste 160 de ani. Succesul nostru se bazează pe performanţă, competenţă şi credibilitate. Această tradiţie o continuăm implicaţi, pretenţioşi şi întotdeauna convingători.

Weidmüller – Your Partner in Industrial Connectivity

As experienced experts we support our customers and partners around the world with products, solutions and services in the industrial environment

We are developing innovative, sustainable and useful solutions for individual needs.

Let's connect - We connect people, markets and industries around the globe.

Independent – for more than 160 years

Our success – performance, competence and reliability

This we live out of tradition – dedicated, ambitious and always convincing

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos