Publicat 09 Mai 2019 | Expiră 09 Iun 2019

SEF SECTIE VOPSITORIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Atestat profesiional in domeniul vopsitoriei sau experienta anterioara in vopsire si in domeniul sablarii
-Experienta in management
-Cunoasterea tehnicilor de productivitate actuale
-Experienta sau certificarea anterioara in folosirea stivuitorului
-Experienta sau certificarea anterioara in folosirea macaralei
-Cunostinte de limba engleza avansat

Descrierea jobului

Responsabilitati si sarcini:
-Folosirea dispozitivelor de masurare generale si a uneltelor de fabricare a pieselor spiralate pentru nisip si vopsire a componentelor atasate
-Sablarea si vopsirea prin pulverizare a cadrelor spiralate si atasamentelor
-Asigurarea ca masinile sunt manipulate la un nivel eficient
-Competenta in procesul de inspectie
-Participa la instruirea si indrumarea noilor angajati
-Participa activ la imbunatatirea continua a produselor si proceselor
-Supervizeaza membrii echipei de vopsire
-Se asigura ca toate materialele necesare pentru realizarea activitatilor de vopsire sunt in stoc
-Respectarea standardelor de calitate stabilite de organizatie
-Mentinerea zonei de lucru curata si intretine echipamentul
Beneficii:
-Salariu peste medie, negociabil in functie de experienta
-Tichete de masa
-Bonusuri de Craciun si Paste
-Transport asigurat sau decont transport
- Posibilitatea de a efectua ore suplimentare platite dublu
Programul de lucru:
-LUNI - VINERI de la 07:00 - 16:00

We are a leasing personnel company and also recruitment and selection. We help our clients to find the best suitable candidates and also we offer consultancy for our candidates to find the best jobs on the market.

Our activities are based on:

- Recruitment and Selection

- Leasing personnel

- Employment through a temporary work agent

- Head Hunting

- Psychological tests

- Payroll

- Consultancy in labour legislation

Expirat
SEF SECTIE VOPSITORIE  -  PRO IDEAL JOBS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles