SEF SECTIE PRELUCRARI MECANICE

RURIS IMPEX SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Sa fie absolvent de studii superioare în domeniul ingineriei mecanice;
  • Sa aiba cunostinte de desen tehnic industrial
  • Sa aiba experiența în domeniul prelucrarilor mecanice;
  • Sa fie o persoana riguroasa, cu spirit de initiativa, spirit de echipa;
  • Sa dovedeasca operativitate in perceperea si furnizarea informatiilor;
  • Sa fie dispus intotdeauna sa-si imbogateasca bagajul de cunostinte;
  • Sa aiba pasiune pentru tehnica
  • Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj.

Descrierea jobului

  • Aproba tehnologia de prelucrare si planul de operatii/fisa tehnologica pentru fiecare piesa;
  • Aproba consumul de materiale, norma de timp si SDV-urile necesare;
  • Intocmeste ofertele comerciale in concordanta cu tehnologia de prelucrare; consumul de materiale, precum si norma de timp;
  • Asigura coordonarea activitatii de prelucrari mecanice.

Beneficii:
  • Oferim un mediu de lucru placut, într-o echipa tânara, dedicata, care doreste sa vina mereu cu idei noi pentru a promova imaginea si produsele companiei
  • Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta) si bonusuri acordate in functie de performanta
  • Posibilitatea de a lucra cu echipamente de ultima generatie
  • Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala (instruiri interne si externe, team building, etc.)

RURIS este o companie cu capital 100% romanesc, care investeste in activitati de cercetare, dezvoltare, productie si comercializare de motoutilaje agricole. Scopul nostru este acela de a crea produse fiabile, care sa vina in sprijinul celor care doresc sa lucreze mai usor si mai eficient.

In cei peste 27 de ani de cand este pe piata, compania RURIS s-a dezvoltat constant si a ajuns unul dintre jucatorii importanti de pe piata, cu o retea la nivel national. La ora actuala, portofoliul nostru numara peste 250 de produse, acestea fiind prezente in 300 de puncte de vanzare din intreaga tara.
Publicat 23 mai 2022 Reactualizat 20 iun. 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos