Sef schimb

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca ai spirit organizatoric, abilitati de coordonare si de lucru cu oamenii, esti deschis si orientat catre rezultate, atunci te asteptam in echipa MODULO!

Cunostinte si calificari necesare:
  • Studii medii/ postiliceale - de preferinta tehnice.
  • Experienta in coordonarea de echipe de productie.
  • Empatie si asertivitate.
  • Cunostiinte medii de operare PC
  • Disponibilitate pentru munca in 3 schimburi

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:
  • Coordonezi activitatea muncitorilor din subordine, supervizezi activitatea lor pentru realizarea normelor de productie, imbunatatirea procesului productiv pentru atingerea KPI-lor.
  • Te asiguri ca subordonatii tai sunt motivati, indrumati si instruiti astfel incat sa cunoasca procedurile interne si de lucru.
  • Urmaresti respectarea planificarii productiei in schimbul din subordine la calitatea ceruta si respectarea termenelor agreate cu clientii.
  • Vei asigura buna functionare a echipamentelor folosite in procesul de productie.
  • Comunici sefului de sectie situatia pontajelor si a zilelor libere, a concediilor cuvenite si evaluarea muncitorilor din subordine pe baza indicatorilor de productie.
  • Instruiesti personalul din productie pentru cunoastereea caracteristicilor si modului de lucru a noilor repere.
Ce oferim noi:
  • Salariu atractiv – beneficiem de facilitatile fiscale din domeniul constructiilor, taxe salariale reduse.
  • Bonusuri de performanta si bonus sef de schimb.
  • Decontare transport.
  • Tichete de masa in valoare de 20 lei/zi.
  • Beneficii medicale la clinica Regina Maria.
  • Alte prime cu diferite ocazii.

MODULO concepe solutii pentru placare cu piatra decorative, destinate posesorilor de casa, din anul 1984. Modulo este lider pe piata sa si este cel mai mare producator de placare cu piatra din Europa. Fabrica este localizata in Turda, jud. Cluj.

Grupul MODULO a fost achizitionat de Owens Corning/ Cultured stone in anul 2006. In 2016, s-a transformat intr-o afacere de familie. Familia actuala detine Grupul Modulo din anul 1999. Inca de la inceputurile sale, Modulo a fost in cautarea de tehnologii noi pentru a integra frumusetea pietrei in decorul caselor in mod accesibil si usor.

MODULO a fost primul care a introdus in Europa conceptul de placare cu piatra cu un kit de instalare care include toate componentele necesare, astfel incat piatra sa fie instalata cu usurinta pe peretii interiori sau exteriori fara ajutorul unui instalator profesionist sau zidar. Acest concept de instalare reprezinta acum standardul pe piata furnirurilor de piatra din intreaga lume. Autenticitatea si calitatea produselor Modulo diferentiaza Modulo de ceilalti producatori si au contribuit la reputatia si succesul sau.

Publicat 19 apr. 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 19 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos