Sef Schimb Productie

SC BRAVO EUROPA SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii – cel putin 12 clase;
  • Experiență în procesul de producție;
  • Experiență managerială (cu subordonați);
  • Experiență de lucru cu sisteme de informații de producție (NAV, SAP etc.);
  • Cunosterea pachetului de operare Microsoft office;
  • Cunoașterea limbii engleze (nivel mediu) - prezinta un avantaj;
  • Permis de conducere - prezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Descriere job:
  • Planificarea programului de lucru impreuna cu Directorul Productie / Resposnabil Planificare Productie;
  • Repartizarea personalului pe utilaje;
  • Mentinerea stocului de piese de schimb;
  • Realizarea in cel mai scurt timp si in cele mai bune conditii a comenzilor de productie;
  • Instiintarea Directorului de productie in momentul aparitiei unor defecte de material sau neconformitati datorate prelucrarii, uzurii masinilor sau defectarii accidentale a acestora in retragerii lor;
  • Raspunde de respectarea de catre personalul din subordine a normelor de protectia muncii si a portului echipamentului de lucru/protectie;
  • Respectarea Planului de Mentenanta Anual si a mentenantei periodice a masinilor, conform Instructiunilor de Lucru si de Mentenanta, precum si intretinerea masinilor conform cu Cartea Masinii;
  • Mentinerea evidenteti prezenteti personalului la programul de lucru (pontaj lunar) si norma lucru.
Beneficii:
  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de masa 20 lei/zi lucrata;
  • Abonament de sanatate Regina Maria;
  • Asigurare in caz de accident 24/24;
  • Bonus performanta echipa (in functie de norma angajatilor din subordine);
  • Tichete cadou de Craciun / Paste;
  • Decontare transport;

BRAVO EUROPA este un grup international de companii, cu sediul central in Viena, detinut de Emsa Capital, cu participatiune din partea Bancii Europene pentru Reconstructie si Dezvoltare, Banca pentru Dezvoltare din Austria, Corporatia Financiara Internationala si un grup de Investitori Privati. Compania este un producator si distribuitor specializat in solutii metalice de acoperire si placare.

Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.