Publicat 26 Iul 2019 | Reactualizat 23 Aug 2019 | Expiră 26 Aug 2019

SEF SCHIMB PRODUCTIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Provocarea se adresează în special persoanelor interesate în dezvoltarea unei cariere de succes într-un mediu plăcut şi profesionist.
Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie si conditii moderne de lucru cu tehnologie de cel mai inalt nivel.

Cerinte:
Inginerie mecanica-electrica
Capacitatea de a lucra in equipa
Gandire analitica spirit de equipa

Descrierea jobului

Raspunde de coordonarea si supervizarea activitatii si personalului din subordine, atingerea obiectivelor de productie, imbunatatirea procesului productiv;
Raspunde ca ansamblul mijloacelor de productie sa fie operationale pentru producerea de componente de calitate;

Asigurarea respectarii nomelor PSI/PMSS;
Instruieste operatorii productie pentru cunoasterea caracteristicilor si modului de lucru pentru noile repere;
Realizeaza evaluarea continua si anuala a personalului din subordine pe baza indicatorilor de productie;
Primeste planificarea saptamanala, verifica disponibilitatea masinilor si capabilitatea fortei de munca necesare;
Coordoneaza activitatea de demaraj si verifica formalizarea corecta a acestuia;
Verifica inregistrarea corecta de catre operatori a productiei realizate, a numarului de rebuturi si a repartitiei rebuturilor.
Luncru in 3 schimb

Beneficii:
Pachet salarial atractiv+ bonusuri
Tichete de masa
Transport asigurat

Irrom Industrie, societata din Group Irsap o societate italiana care a facut din cercetare istoria sa si din inovatie prezentul sau. Este o marca care garanteaza calitatea in sectorul caloriferelor. O calitate care ia nastere dintr-o experienta vasta in incalzirea locuintelor si dintr-un traseu coerent care a adus Societatea la nivele maxime in Italia si in strainatate.

Expirat
SEF SCHIMB PRODUCTIE  -  IRROM INDUSTRIE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles